דברי הסבר והנחיות למילוי טופס מועמדות 


להלן הנחיות להגשת מועמדות ללימודים בתוכנית מנדל למנהיגות אזורית בצפון - מחזור ט', לשנת הלימודים 2025-2024.

שים/י לב: טופס זה מיועד אך ורק לתוכנית מנדל למנהיגות אזורית בצפו​ן (תוכנית בהיקף יום לימודים אחד בשבוע). לשם הגשת מועמדות לתוכנית מנדל למנהיגות חברתית בצפון​ (תוכנית בהיקף של שבוע לימודים שלם) יש ללחוץ כאן​לא ניתן להגיש מועמדות ליותר מתוכנית אחת במהלך השנה.

לתשומת לבך, טופס המועמדות נתמך בדפדפנים הבאים: Google Chrome ו-Edge.

נגישות: מי שמתקשה במילוי הטופס יכול לפנות לטלפון 02-5688878 ואנחנו נמצא פתרון לכל אחד ואחת.
 1. גישה לטופס ההרשמה – לאחר רישום ראשוני למערכת, ייווצר עבורך "אזור אישי". הכניסה לאזור האישי תיעשה באמצעות מילוי מספר ת"ז ומספר טלפון נייד. 
  אין זו חובה למלא את טופס ההרשמה כולו בפעם אחת. באזור האישי תישמר טיוטת טופס ההרשמה, כל עוד לא נשלחה, ולחצת על "לשמירת טיוטה". קרן מנדל רשאית להיכנס ולצפות בפרטים שהזנת כטיוטה, טרם לחיצה על כפתור "לשליחת הטופס". לאחר שליחת הטופס לא תתאפשר גישה חוזרת לטופס.

 2. הכנת מסמכים ופרטי מידע – אנו ממליצים להשקיע זמן, מחשבה ותשומת לב בחיבור המסמכים הנלווים לטופס הגשת המועמדות שכן מסמכים אלה ישמשו בסיס להמשך הטיפול במועמדות (דחיית המועמדות או מעבר לשלב הבא בתהליך המיון).
  כחלק מתהליך ההרשמה תתבקשו לענות על מספר שאלות ולצרף את המסמכים הבאים:
  1. מסמך קורות חיים
  2. תמונת פספורט – נא לסרוק תמונת פספורט ולשמור את הקובץ עם סיומת GIF או JPG או PNG. שמך ומספר ת"ז יצוינו כשם הקובץ.
  3. תעודת התואר האקדמי האחרון (סרוקה במחשב), או אישור סיום לימודים לתואר.

 3. ממליצים – יש למלא בטופס פרטי שלושה ממליצים: שם, תפקיד ושייכות ארגונית, הרקע להיכרותכם, מס' טלפון ודוא"ל. יש לוודא את הסכמת הממליצים לשליחת פרטיהם. הממליצים יתבקשו למלא טופס המלצה מקוון. באחריותכם לוודא כי הממליצים קיבלו את הקישור לטופס המקוון, ולדאוג לכך שימלאו את המלצתם לפני תום מועד ההרשמה. לידיעתכם, אנו עשויים גם להתקשר טלפונית לממליצים, לאחר קבלת המלצתם בכתב.
   • חשוב לבחור ממליצים המכירים אתכם ואת עבודתכם היטב, ושיחד יוכלו לספק לנו הערכה מהימנה של פועלכם וכישוריכם. המלצה אחת לפחות חייבת להיות של ממונה ישיר במקום העבודה (בהווה או בעבר).
   • נא להימנע מהמלצות של קרובי משפחה וחברים. כמו כן, הממליצים אינם יכולים להיות עובדי קרן מנדל-ישראל.
   • נא להקפיד על רישום מדויק של פרטי הדואר האלקטרוני והטלפון של הממליצים.
   • לממליצים שציינת בטופס תישלח אוטומטית קישורית (לינק) למילוי ההמלצה, לפי הדוא"ל שציינת. המערכת תשלח אליך הודעה כשתתקבל אצלנו המלצה. כמו כן, באמצעות "האזור האישי" אפשר לעקוב אחר סטטוס ההמלצות.
   • באחריותך לוודא שהממליצים ימלאו וישלחו את המלצתם לפני תום מועד ההרשמה. אם לא קיבלת הודעה על מילוי שלוש ההמלצות בתוך שבועיים משליחת הטופס, יש ליצור קשר עם הממליץ החסר.
   • טופס ללא שלוש המלצות מלאות לא יוכל לעבור להערכה.

 4. שליחת הטופס – את הטופס והמסמכים המצורפים אליו יש לשלוח באמצעות הקשה על הלחצן "לשליחת הטופס", הממוקם בתחתית הטופס. פעולה זו תהיה זמינה רק בתום מילוי כל שדות החובה וצירוף הקבצים במלואם. יש לוודא כי המסמכים המצורפים מופיעים בגרסתם הסופית. לאחר שליחת טופס ההרשמה לא ניתן יהיה להחליף את הקבצים שנשלחו. 
  קישור לטופס ההמלצה יישלח לממליצים רק לאחר שליחת טופס המועמדות. 

 5. אישור קליטת הטופס – לאחר שליחת טופס המועמדות יישלח אליכם דוא"ל ובו אישור קליטת הטופס במערכת. נא לשמור אישור זה.

 6. מועד סיום הרישום – למפונים, למשרתי מילואים ומשפחותיהם, ולכל מי שנסיבות המלחמה מנעו מהם להירשם: ניתנת אפשרות נוספת להרשמה עד 17 באפריל 2024.

 7. ריאיון דיגיטלי מצולם – לאחר שליחת טופס המועמדות תקבלו הזמנה לביצוע ריאיון דיגיטלי מצולם בין מספר דקות. תתבקשו לבצע את הריאיון הדיגיטלי בתוך כשבוע ימים.

הערה: מי שהגישו בעבר מועמדות לתוכנית זו, או שהשתתפו או הגישו מועמדות לתוכנית מנדל אחרת, מתבקשים לפנות, לפני מילוי הטופס, אל אחראית תהליך המיון שרון הרשקו שולב, בדוא"ל Miyun-MRLP@mandel.org.il.

לידיעתך: אפשר להגיש עד 2 מועמדויות לאותה תוכנית ועד 3 מועמדויות לכלל תוכניות מנדל. במניין זה נכללת גם השתתפות קודמת בתוכנית מנדל. 
בכל שנת לימודים אפשר להגיש מועמדות לתוכנית מנדל אחת בלבד.קראתי את ההנחיות.

למילוי הטופס המקוון