דברי הסבר והנחיות למילוי טופס מועמדות 


להלן הנחיות להגשת מועמדות לתוכנית מנדל למנהיגות בשירות הציבורי - מחזור ג', לשנת הלימודים 2022-2021.

שים/י לב: טופס זה מיועד אך ורק לתוכנית מנדל למנהיגות בשירות הציבורי. לשם הגשת מועמדות לתוכנית מנדל למנהיגות אזורית בצפון יש ללחוץ כאןלא ניתן להגיש מועמדות ליותר מתוכנית אחת במהלך השנה.

נגישות לטופס ההרשמה

לתשומת לבך, טופס המועמדות נתמך בדפדפנים הבאים: Google Chrome ו-Edge.

 1. גישה לטופס ההרשמהלאחר קריאת ההנחיות והקלקה על התיבה "קראתי את ההנחיות", תוכל/י להיכנס לטופס הגשת מועמדות. לאחר רישום ראשוני למערכת, ייווצר עבורך "אזור אישי". הכניסה לאזור האישי תיעשה באמצעות מילוי מספר ת"ז ומספר טלפון נייד. ססמה חד-פעמית תישלח לטלפון הנייד, ובאמצעותה תתאפשר הכניסה לאזור האישי.
  אין זו חובה למלא את טופס ההרשמה כולו בפעם אחת. באזור האישי תישמר טיוטת טופס ההרשמה, כל עוד לא נשלחה. באמצעות האזור האישי, ניתן לחזור ולהיכנס לטופס ההרשמה, ולהמשיך מהנקודה שבה עצרת, וזאת בתנאי שלחצת על הלחצנים "לשמירת טיוטה". במידת הצורך (למשל, לצורכי תמיכה טכנית או בדיקת מצב ההרשמה) קרן מנדל רשאית להיכנס ולצפות בפרטים שהזנת כטיוטה, טרם לחיצה על כפתור "שלח". לאחר סיום מילוי הטופס ולחיצה על הכפתור "שלח", לא תתאפשר גישה חוזרת לטופס.

 2. הכנת מסמכים ופרטי מידע – אנו ממליצים להשקיע זמן, מחשבה ותשומת לב בחיבור המסמכים הנלווים לטופס הגשת המועמדות, שכן מסמכים אלה ישמשו בסיס להמשך הטיפול במועמדות (דחיית המועמדות או מעבר לשלב הבא בתהליך המיון).
  מומלץ להכין מראש את המסמכים ופרטי המידע הבאים, לשמור אותם אצלכם למקרה של בירור או תקלה טכנית, ורק לאחר מכן לגשת למילוי הטופס:

  1. מסמך קורות חיים
  2. מהלך חיים – נרטיב קצר עם ציוני דרך משמעותיים בחייכם; תיאור שיעזור לנו להכירכם - מאין באתם ולאן מועדות פניכם. (היקף החיבור כ-300 מילים)
  3. מענה לשאלות הבאות: (כ-300 מילים לכל תשובה)
   • נא לתאר את התפקיד המשמעותי ביותר שמילאת עד כה (מטרות, דרכי פעולה, תחומי פעילות, מסגרת תקציבית, היקף פעילות, כוח אדם וכו').
   • תאר/י יוזמה שהובלת או שהיית שותף/ה בה במסגרת העבודה או במסגרת אחרת.
   • תאר/י את היום בו ידעת שיש לך את היכולת להוביל ולשנות.
   • במידה והדבר נתון לחלוטין לבחירתך, היכן תהיי/תהיה בעוד כ-10 שנים, מה מעשיך ולקראת מה את/ה שואף/ת?
   • במשפט קצר אחד, מדוע בחרת להגיש מועמדות לתוכנית מנדל למנהיגות בשירות הציבורי?
  4. תמונת פספורט – נא לסרוק תמונת פספורט ולשמור את הקובץ עם סיומת GIF או JPG או PNG. שמך ומספר ת"ז יצוינו כשם הקובץ.
  5. תעודת התואר האקדמי האחרון (סרוקה במחשב), או אישור סיום לימודים לתואר.
  6. ממליצים – יש למלא בטופס פרטי שלושה ממליצים: שם, תפקיד ושייכות ארגונית, הרקע להיכרותכם, מס' טלפון ודוא"ל. באחריות המועמדים לוודא שהממליצים קיבלו את הקישורית, ולדאוג לכך שימלאו את המלצתם לפני תום מועד ההרשמה. לידיעתכם, אנו עשויים גם להתקשר טלפונית לממליצים, לאחר קבלת המלצתם בכתב.
   • חשוב לבחור ממליצים המכירים אתכם ואת עבודתכם היטב, ושיחד יוכלו לספק לנו הערכה מהימנה של פועלכם וכישוריכם. המלצה אחת לפחות חייבת להיות של ממונה ישיר במקום העבודה (בהווה או בעבר).
   • נא להימנע מהמלצות של קרובי משפחה וחברים. כמו כן, הממליצים אינם יכולים להיות עובדי קרן מנדל-ישראל.
   • נא להקפיד על רישום מדויק של פרטי הדואר האלקטרוני והטלפון של הממליצים.
   • לממליצים שציינת בטופס תישלח אוטומטית קישורית (לינק) למילוי ההמלצה, לפי הדוא"ל שציינת. המערכת תשלח אליך הודעה כשתתקבל אצלנו המלצה. כמו כן, באמצעות "האזור האישי" אפשר לעקוב אחר סטטוס ההמלצות.
   • באחריותך לוודא שהממליצים ימלאו וישלחו את המלצתם לפני תום מועד ההרשמה. אם לא קיבלת הודעה על מילוי שלוש ההמלצות בתוך שבועיים משליחת הטופס, יש ליצור קשר עם הממליץ החסר.
   • טופס שלא יהיו בו שלוש המלצות מלאות לא יוכל לעבור לשלב הבא.
   • מועמדים שיגיעו לשלב הריאיון האישי יתבקשו לספק המלצה נוספת מאת הממונה הישיר.

 3. שליחת הטופס – את הטופס והמסמכים המצורפים אליו יש לשלוח באמצעות המקש "שלח". המקש יפעל רק בתום מילוי כל שדות החובה וצירוף הקבצים במלואם. יש לוודא כי המסמכים המצורפים מופיעים בגרסתם הסופית. לאחר שליחת טופס ההרשמה לא ניתן יהיה להחליף את הקבצים שנשלחו. 
  רק לאחר שליחת הטופס יישלח קישור לטופס ההמלצה לממליצים.

 4. אישור קליטת הטופס – לאחר שליחת טופס המועמדות יישלח אליכם דוא"ל ובו אישור קליטת הטופס במערכת. נא לשמור אישור זה.

 5. מועד סיום הרישום – על טופס המועמדות, המסמכים הנלווים וההמלצות להגיע למשרד ההרשמה (באופן מקוון) לא יאוחר מתאריך 7 במרס 2021.

הערה: מי שהגישו בעבר מועמדות לתוכנית זו, או שהשתתפו או הגישו מועמדות לתוכנית מנדל אחרת, מתבקשים לפנות, לפני מילוי הטופס, אל אחראית תהליך המיון שרון הרשקו שולב, בדוא"ל Miyun-MLPS@mandel.org.il.


קראתי את ההנחיות.

למילוי הטופס המקוון